Egységes Tudományos Törvényes


Budapest, 2014. június 14.

Ebben az évben immár ötödik alkalommal került megrendezésre a soroksári önkormányzati horgászverseny, melyre Egyesületünk is meghívást kapott. Az OKDE csapatának nem volt ismeretlen a versenyterep, a soroksári Joker horgásztó, hiszen a tavalyi IPA BRFK horgászversenyt is itt rendezték meg, ahol Egyesületünk versenyzői eredményesen szerepeltek. Ezen a kissé hűvös reggelen a verseny a horgászhelyek kisorsolásával kezdődött meg, 6 órakor. A helyek elfoglalását követően a versenyzők elvégezték a beetetést, majd kezdetét vette a verseny. A hőmérséklet hamar emelkedett, s ez nem csak a verseny hangulatának volt köszönhető. Folyamatosan fogták a halakat a csapatok, többször is volt részmérlegelés.
Vizler Róbert
Vizler Róbert a „Kukkol a márna” csapatkapitánya

Vizler Róbert, Végh Zoltán és Dr. Baranyi György

Idén a korábbi évekhez képest, a majd megduplázódott csapatszám mellett, komoly eredményt sikerült elérnie a kifogott 20 kg feletti összsúllyal az OKDE „KUKKOL A MÁRNA” nevű horgászcsapatának, így az összesített verseny II. helyezettjeként végeztek. A csapat kapitánya Vizler Róbert volt, csapattársai Dr. Baranyi György és Végh Zoltán. A legnagyobb kifogott hal 8,10 kg-os volt, így ebben a kategóriában Geiger Ferenc Soroksár polgármestere vehette át a serleget. Gratulálunk a kimagasló teljesítményhez!

az OKDE második helyezett csapata

Fotó: OKDEpress